Lajme

Ky është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

08/12/2017 16:17
nga:D.I

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici.

Policia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra, 53 vjeç. Viktima ishte banor i fshatit Kashar.

Njoftimi i policisë:

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë – Durrës, një këmbësor. Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi është paraqitur vetë në Komisariatin nr.2 ku ka deklaruar se ka përplasur një person dhe kishte ardhur të dorëzohej./syri.net

01/05/2018 14:57

KQZ u heq mandatet Rakipit dhe Rehovicës