Sporti

Ky është numri 10 te Reali pas largimit të Jamesit

07/14/2017 17:17
nga:Gazeta Blic

Ndonëse u la i lirë nga James Rodriguez, fanella me numrin 10 nuk ishte e destinuar të qëndronte e tillë dhe për shumë kohë.

Sot Real Madrid i vendos një emër të ri asaj fanelles dhe ai është pikërisht kroati Luka Modriç. Modriç do të mbajë sezonin e ardhshëm tek Real Madrid numrin 10.

Modriç sezonin e kaluar kishte numrin 19 në fanellë.

06/21/2018 09:08

Agjenti i Bale: Lojtari mund të mos largohet nga Madridi