Lajme

Ky është moti për nesër dhe ditët në vijim

03/05/2018 21:53
nga:D.I

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni se si do të jetë moti në Kosovë, Shqipëri, rajon dhe Evropë për ditën e nesërme dhe në ditët vijuese.

03/22/2018 08:28

Gjarpri gati 5 metra e kafshon 2-vjeçaren, i shkakton plagë të tmerrshme (Foto/Video)