Sporti

Ky është goli magjik që mbrëmë e realizoi Mbappe

12/05/2019 13:13
nga:M K

Ylli francez, Kylian MBappe ka shënuar një nga golat më të bukur të karrierës së tij.

Fituesi i Kupës së Botës, pranoi një asistim nga Di Maria, për të shënuar golin më të bukur të këtij sezoni në Ligue 1.

PSG ndeshjen e fundit në Ligue 1 ndaj Nantes (2:0) e fitoi me golat e Mbappe dhe Neymarit.

04/18/2020 20:41

Paralajmërimi i eurodeputetit: Mbappe nuk do të kushtojë më shumë se 35-40 milionë euro