Sporti

Ky është futbollisti më i mirë i Reprezentacionit për vitin 2017

01/12/2018 18:49
nga:Y.K

Valon Berisha është zgjedhur futbollisti më i mirë për vitin 2017.

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, ka fituar çmimin “Lojtari i Vitit” në ceremoninë e shpalljes së laureatëve të vitit nga Federata e Futbollit e Kosovës.

Valon Berisha ka kaluar një sezon fantastik me skuadrën e tij Red Bull Salzbourg, teksa vazhdoi me paraqitje të mira për Kombëtares e Kosovës.

 

 

04/23/2018 19:29

Nënkryetari i FFK-së për rastin Llapi – Drita: Ne nuk merremi me çështje të tilla, e kemi adresuar rastin në Polici dhe Prokurori