Sporti

Ky është formacioni i mundshëm i PSG-së për ndeshjen ndaj Realit (FOTO)

03/05/2018 16:46
nga:Lorik J

Skuadra e PSG-së nesër takohet me Real Madridin me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes kthyese të raundit të 16’të të Ligës së Kampionëve.

Real Madrid avancon ndaj PSG-së me rezultatin 3-1 dhe nesër na pret një ndeshje e ‘zjarrtë’ në ‘Parc de Princes’, shkruan GazetaBlic

Skuadra e PSG-së nuk mund të llogarisë në shërbimet e Neymarit, i cili është i lënduar.

Në vendin e sulmuesit brazilian pritet të luajë Mbappe.

Ja formacioni i mundshëm i PSG-së:

 

12/19/2018 00:26

Historia prekëse: Mamaja rrëfen se si u detyrua ta abortoj bebën 16 javëshe