Showtime

Ky është dashuria më e madhe e Aurela Hoxhës (FOTO)

02/13/2018 22:10
nga:L I

Modelja e njohur Aurela Hoxha vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolur në media, shkruan GazetaBlic.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Përveç familjarëve, pjesë e rëndësishme në jetë është dhe qeni i saj.

Ajo kësaj radhe ka shprehur dashurinë e madhe që ka ndaj tij, ku ka publikuar një fotografi të tij dhe i ka vendosur një figurë zemër.

Këto kohë Aurela është komentuar për operacionet plastike por ajo vet ka pranuar se ka bërë vetëm buzët. Gjithashtu ajo është përfolur dhe për prishjen e raportit të miqësisë me fotografin e njohur Endrit Mertiri./GazetaBlic

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat