Showtime

Ky është çmimi marramendës i dhuratës që i bëri sot Mozzik të dashurës së tij (FOTO)

01/07/2018 19:03
nga:Lorik J

Çifti i njohur i estradës Mozzik dhe Loredana Zefi janë duke qëndruar në Turqi. Bashkë më ta është edhe vëllai i Mozzikut, reperi Getinjo.

Që të tre momente nga ky udhëtim po ndajnë edhe me ndjekësit e tyre përmes rrjetit social Instagram, ndërsa Mozzik ka treguar që i ka bërë një dhuratë të dashurës së tij, shkruan Indeksonline.

Mozzik ia ka blerë një palë çizme Loredanës të firmës së njohur “Louis Vuitton”. Ndërsa ne hymë në faqen zyrtare të firmës në fjalë dhe pamë se të njëjtat çizme mbajnë vlerën e 880 funtave.

11/29/2018 23:00

Mozzik publikon sonte projektin ‘Ghetto’!