Sporti

Ky është çmimi i Daniel Sturridge

01/12/2018 17:49
nga:Y.K

Skuadra angleze Liverpool është e interesuar për ta shitur sulmuesin e tyre Daniel Sturridge

Sipas mediave angleze Jurgen Klopp e ka versuar sulmuesin anglez 30 milionë funte,çdo skuadër e cila e dëshiron duhet të paguaj kaq para për ish anëtarin e Chelsea, raporton Gazeta Blic

Interesim për anglezin kanë shprehur Inter dhe West Ham United./Gazeta Blic