Sporti

Ky është aeroplani i ri i Real Madrid-it (FOTO)

03/16/2017 14:41
nga:Y.K

Real Madrid ka prezantuar aeroplanin e ri A380 të Emirates me pesë futbollistë të ekipit: Marcelo, Benzema, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos dhe Bale.

 

06/22/2018 21:05

ZYRTARE: Real Madrid transferon këtë super portier