Lajme

Ky do të jetë moti për nesër

02/08/2020 23:06
nga:Gazeta Blic

Nesër do të mbajë mot me diell dhe i qetë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i perëndimit dhe jugperëndimit.

Java e ardhshme do të jetë e ndryshueshme dhe me periudha me reshje.

03/31/2020 07:39

Ikin temperaturat pranverore, shi dhe borë në ditët e ardhshme