Cult

Kush tha se është bërë vajzë e mirë? Tuna nxjerr “bishën”

11/12/2017 16:44
nga:N S

Tuna është këngëtarja e njohur e cila është larguar kohën e fundit nga skena për tu marrë me familjen e saj të sapo krijuar.

Që pas ardhjes në jetë të Tianit, Tuna ka ndryshuar 360 gradë jetën e saj duke lënë pas gjithçka e duke iu dedikuar vetëm vogëlushit i cili do shumë përkushtim e kujdes.

Por pas më shumë se 6 muajsh nga lindja e Tianit, Tuna ka vendosur të kujtojë dhe një herë se ç’është qejfi i fundjavave. Ajo ka postuar në Instastory një moment të shkurtër teksa ka qenë duke kërcyer në një club mbrëmjen e së djeshmes.

Tuna duket se kishte të drejtë kur tha se ajo ishte akoma një vajzë e “keqe”.

double sided ⚫️⚪️

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

11/22/2017 16:28

Çka po ndodhë me estradën shqiptare, deri dje u rrahën e u fyen si mos më keq, sot e komentojnë për mirë njëri-tjetrin!