Showtime

Kush ka thënë që femrat e shëndosha nuk janë provokative? Shikojeni këtë vajzë!

11/14/2017 22:26
nga:N S

Iskra Lawrence, edhe pse e shëndoshë, vazhdon të jetë një ndër modelet më të pëlqyera.

Ajo nuk e ka fare kompleks peshën e saj, këtë e dëshmojnë fotografitë dhe videot e shumëta që ajo poston në rrjetet sociale, shkruan arbresh.info

Së fundmi, modelja ka postuar një video në Instagram ku shihet duke vallëzuar me një veshje mjatf provokative.

09/06/2018 21:49

Ajo ka më shumë kilogramë se ç’duhet, por meshkujt po tërbohen pas saj