Showtime

Kush ia ka vra egon Morena Tarakut?

08/11/2020 11:35
nga:N S

Morena së fundi, ka publikuar postime me veshje tejet të shkurt dhe interesante.

Ajo ka zgjedhur pantolla të shkurt dhe reçipeta me dizajn që nuk e kemi parë me parë, shkruan portali GazetaBlic.

Këngëtarja, ekspozoi këmbët e gjata dhe tatuazhet e shumta.

‘E ke vra egon time, kur u largove’, shkruan më postim Taraku, se kujt i është drejtuar nuk dihet.

https://www.instagram.com/reel/CDvmLqnF4LC/?igshid=o6rlzvwuegw8

 

09/16/2020 18:22

Morena ‘kokë e këmbë’, veshur me markën ‘GUCCI’