Showtime

Kush është kjo bukuroshe që po e “tronditë” plazhin

01/25/2020 23:55
nga:Gazeta Blic

Modelja amerikane, Kara Del Toro, ka dalë në plazh, ditë më parë, për të realizuar një tubë fotografish joshëse.

Me bikini tanga, dhe me një kapelë të bardhë mbi kokë, ajo është dukur fenomenale në bregdet.

Kostumi i kuq i larjes ia ka nxjerrë në pah trupin fantastik bukuroshes 27-vjeçare, që shquhet sidomos për gjoksin e saj të bollshëm.

Por, këtë herë, vëmendje mori më shumë prapanica e saj seksi.

Popullariteti i modeles po rritet çdo ditë. Sot ajo numëron mbi 1.3 milion ndjekës në rrjetin social Instagram, në internet.