Showtime

Kush është me e mirë Nicki Minaj apo Cardi B? Na tregon Tayna

07/11/2018 21:21
nga:N S

Reperja Tayna është emri më “in” i momentit në skenën muzikore shqiptare.

Reperja së fundmi ka rrëmbyer adhuruesit e hip hopit të dy gjinive duke i bërë për vete me këngët “Shqipe” dhe “Columbiana”.

Ajo tashmë ka 200 mijë ndjekës në Instagram për një kohë të shkurtër.

Dhe, teksa Tyna është repere asaj së fundmi edhe ju bë pyetja se cila është reperja më e preferuar në tregun botëror, Nicki Minaj apo Cardi B që po dominon aktualisht skenën.

Tayna u përgjigj se Nicki për të gjithmonë do të mbetet më e mira.

Tayna lansoi “Shqipe” së fundmi, një projekt që arriti shpejt një milion klikime. /Telegrafi/

10/10/2018 21:30

Për herë të parë, Tayna prezanton prindërit