Showtime

Kush do ta mendonte, ‘pendohet’ Ledri Vula dhe kërkon falje

09/15/2020 19:54
nga:N S

Ledri Vula ishte i ftuar në emisionin ‘E diela shqiptare‘ te Ardit Gjebrea.

Këngëtari, foli për karrierën dhe jetën private pasi që tashmë do bëhet së shpejti baba i një vajze, shkruan GazetaBlic.

Ardit Gjebrea, e ka pyetur se çka i ka ardh në  mendje pasi e ka kuptuar se fëmija i parë do jetë vajzë.

‘Kom mendu se a do ma nguc dikush edhe e kom me qenë unë në gjendje aty me e mbrojt. M’ka bo me reflektu dhe mendu se si une jom sjell në të kalumen dhe më ka bo me mendu që unë me u sill ma mirë tash me Sarën. Na nuk jemi perfekt, edhe nëse e kom lëndu dikë në të kaluarën ose e kom bo dikë më u ndi keq e kom pa bo dashje dhe nëse dikush është lëndu prej meje kisha pas qef më i kërku falje’, tha Ledri.

/GazetaBlic/

09/30/2020 09:05

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha shkëlqen këtë periudhë të shtatzënisë