Lajme

Kurti: Rashiqi ministri më i mirë i pas pavarësisë

10/13/2019 20:41
nga:Y I

Për votat e serbëve u diskutua sot në mëngjes në mes të liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit dhe përfaqësuesit të koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq.

Kurti i cili foli në emër të të dyve, tha se më shumë ka demokraci në Kinë se sa në vendbanimet me shumicë serbe.