Showtime

Kur paret nuk i bën hesap – Veshja e Agnesa Vuthajt kalon shifrën e 100 mijë eurove

01/14/2020 18:16
nga:L I

Agnesa Vuthaj përmes një fotografie të publikuar dje hodhi poshtë gjithçka që shkruhej se ajo është në lidhje me një miliarder indian, shkruan GazetaBlic.

Madje ish miss Kosova tha se familjen e tij e konsideron si familje të dytë, dhe se punon për kompaninë e tij.

Reagon Agnesa Vuthaj pas lajmit për lidhjen me miliarderin indian

Reagimin e bërë rreth kësaj çështje, Vuthaj e bëri përmes një fotografia ku shfaqej në një avion, ndërsa kishte pranë një çantë të markës Hermes si dhe në dorë kishte të vënë një orë nga brendi Rolex si dhe byzylyku i dorës nga Cartier.

“Çanta e brendit “Hermes”, kushton 85,700€, ora e “Rolex” ka çmimin 10,300€ dhe bylyzyku i “Cartier” me 4 diamantë ka vlerë prej 10,100€.

/GazetaBlic