Lajme

Kur Ibrahim Rugova ishte në qef, dhe vallëzonte (FOTO)

04/19/2018 11:37
nga:A. R.

Presidenti historik i Kosovës Ibrahim Rugova përveç si intelektual dhe udhëheqësi i vendit, është njohur edhe si person qefli.

Njihet si person që e donte këngën tradicionale shqipe.

Por asnjëherë nuk e kemi parë duke vallëzuar.

Në një foto që po qarkullon së fundmi në rrjete sociale, ish presidenti i parë shihet teksa vallëzon me bashkë ideologun e tij shkrimtarin Ramiz Kelemendi./GazetaBlic/

 

11/11/2019 12:12

Kështu festohej fitorja e zgjedhjeve brenda shtëpisë së Rugovës