Showtime

Kur Genta Ismajli i thoshte “Zor me mu e keq pa mu”

10/10/2018 22:32
nga:L I

Genta Ismajli ka vite që është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.

E shumë prej këngëve të saj janë shndërruar në hite, ku edhe pse ka vite që nga lansimi i tyre, ato ende dëgjohen.

Një këngë e tillë është dhe ajo e vitit 2005, “Zor me mu e keq pa mu” e cila atë periudhë ishte ndër më të pëlqyerat.

Të kthehemi pas në kohë kur Genta performoi këtë këngë: