Showtime

Kur dy dashuritë e Elita Rudit bëhen bashkë (FOTO)

11/14/2017 23:00
nga:N S

Ajo është një nga prezantueset më të komentuara të ekranit. shkruan Sovrani.info

Flasim për bukuroshen Elita Rudi e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale.

U bë kohë që ajo dhe reperi Gjiko janë në një lidhje dashurie, ku dhe nuk hezitojnë ta shfaqin atë në rrjete sociale.

Përveç Gjikos, Elita një dashuri të madhe gjithmonë ka treguar edhe për qenin e saj, ku shumica e postimeve në Instagram i ka me të.

E së fundmi ajo ka bërë bashkë të dy, teksa shfaqen në makinë.

10/03/2018 22:19

Elita Rudi më në fund zbulon hapur shtatzëninë