Showtime

Kur Dua hap këmbët, paraqitja e saj tani lë pa fjalë të gjithë!

05/13/2017 21:33
nga:R A

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, me fotografinë e fundit që ka bërë publike, ka mahnit fansat e saj seksi.

Ajo është shfaqur me veshje shumë provokuese, fustani i saj i vë në pah këmbët e saj aq seksi që i ka, shkruan GazetaBlic.com

Hit another city and we do it all over again

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

06/19/2018 17:03

Në rend me Duan dhe Ritën, edhe një këngëtare me prejardhje shqiptare