Showtime

Kur avokatja më seksi shqiptare shfaqet e zhveshur, ia qet flakën Instagramit

01/10/2018 11:06
nga:E Sh

Ajo shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet edhe sot, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për Redona Kocin, që shumë  e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik.

Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të jetë më e përfolura në shtypin rozë për çdo paraqitje të saj të zjarrtë. Madje këto linja nuk heziton ti shfaq krejtësisht, e nganjëherë edhe me ekspozim të tepërt.

Në rrjetin social “Instagram” Redona ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar për pozat provokative dhe imazhet ‘hot’ që publikon.

Siç duket ajo është në realizimin e fotosesionit të ri, paraqitet e mahnitshme me një pamje të tillë ku ka marrë gjithë vëmendjen e fansave të saj./GazetaBlic.

04/23/2018 13:40

Ky djalosh i mbijetoi sulmit të peshkaqenit, ariut dhe të gjarprit