Showtime

Kunata e Dua Lipës habit me deklaratën për çiftin

09/12/2019 12:46
nga:N S

Dua Lipa dhe Anwar Hadid filluan lidhjen e tyre në muajin korrik.

Dhe tashmë ato janë të pandarë nga njeri tjetri, madje nga burimet prandë dyshes thuhet se ato kanë marrë një apartament në New York dhe po jetojnë së bashku.

Por jo vetëm kaq, modelja dhe këngëtarja me origjinë shqiptare e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel.

Dua ia ka prezatuar të dashurin familjarëve të saj dhe po ashtu ka bërë dhe Anwar.

Madje, dy motrat e tij, Bella dhe Gigi, kanë simpati të madhe për këngëtaren.

Së fundmi, Gigi ka publikuar në Instastory një foto të çiftit dhe krahas saj ka shkruar:

“Ok, i dua kaq shumë këta të dy”- duke treguar se shkon shumë mirë me kunatën dhe e mbështet plotësisht lidhjen e tyre.