Showtime

Tuna po i thotë dikujt se nuk dinë si ushqehet dashuria

05/10/2018 11:50
nga:Gazeta Blic

Këngëtarja e cila ka marrë epitetin e ‘zogut më i mirë prej krejtve’ në çdo lëvizje të saj zgjon kureshtjen dhe intresimi8n e madh sit ë publikut ashtu edhe atë të rubrikave rozë, shkruan Kosovarja.

U përfol pak më herët për një projekt të mundshëm por si duket ka kohë për të, më primarë për momentin për të janë familja dhe djali Tiani. Ditë më parë këngëtarja organizoi festë madhështore me rastin e ditëlindjes së djalit I cili mbushi një vite të plotë. Nga kjo festë ofroi pamje shumë të bukura të cilat u komentuan shumë. Tuna kohëve të fundit është shumë më shumë aktive se kohë më parë. Mbrëm solli disa pamje ku I është nënshtruar fitnesit dhe përzgjedhja e saj është tranjerja Geta Beqa.

Përveç tentimit të rikthimit të linjave Tuna pritet ti rikthehet së shpejti edhe skenës muzikore. Por nga të gjitha këto atë diçka nuk po e lë rehat kohë pas kohe publikon disa tekste me përmbajtje thumbuese. Kjo e fundit të lë të nënkuptohet për dikë që nuk ka ditur të bëjë punët siç duhet. Më qartë kështu troç flet Tuna nëpërmjet këtij dedikimi të pa adresë ‘ Bari nuk është më i gjelbër në anën tjetër… I gjelbër është vetëm kur ujitet’.

08/06/2020 22:08

Tuna sonte ‘ndezi’ Instagramin, me fustanin e kuq vë në pah asetet