Showtime

Kujt po i thotë Adelina ‘S’ta fal’?

02/03/2018 18:54
nga:Lorik J

Këngëtarja Adelina Berisha ka kohë që ka paralajmëruar këngën e re.

Ajo së shpejti në tregun muzikor do ta lansojë projektin e titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net

Kjo këngë është prodhim i Irkenc Hykës, i cili ka bërë tekstin dhe muzikën.

‘S’ta fal’ është finalizuar edhe me klip nga Max Production, me të cilët këngëtarja po bashkëpunon kohëve të fundit.

Kujtojmë që Adelina deri më tani ka sjellë shumë këngë që janë shëndrruar në hite, prandaj, edhe ‘S’ta fal’ do të jetë një superhit!

S’ta fal ?

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

03/24/2020 14:49

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit