Showtime

Kujt po i mungon shumë Teuta Krasniqi? (Foto)

08/05/2017 12:12
nga:Gazeta Blic

Aktorja Teuta Krasniqi numëron shumë fansa, vajza e djem, gra e burra të të gjitha moshave, që e duan pafundësisht.

Aktorja e filmave, teatrit e serialeve, ka bërë vend në zemrat e adhuruesve edhe përmes deklaratave të sinqerta e pozitive.

Ajo nuk e ka kursyer as anën private, duke treguar shumë rreth vetës dhe jetës së përditshme, ndonëse kjo i ka kushtuar shpesh, shkruan “Kosovarja”.

Në rrjete sociale shpesh fansat ja shpërejnë dashurinë. E, njëra që është artdashëse e saj i thotë jetë, i thotë se e ndjen mungesën e saj.

04/27/2020 00:43

Harrojeni Taynan, shikojeni sa të bukur e ka nënën (foto)