Showtime

Ku mbeti këngëtarja, Mirsa Kërqeli?

01/17/2018 15:43
nga:A. R.

Padyshim që ishte ndër artistet më të dashura për publikun , shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për këngëtaren nga Gjilani, Mirsa Kërqeli të cilën që një kohë nuk  e kemi parë aktive në skenën muzikore. Këngët e saj vazhdojnë të ndëgjohen edhe sot me nostalgjinë që kanë pasur para disa viteve. ‘Punë e madhe’ ‘Djaloshi im’, ‘Në banesën time’, janë hitet e mrekullueshme të saj.

 

Po ku mbeti kjo këngëtare? Siç duket Mirsa që disa vite ka lënë projektet muzikore, ajo tashmë është e martuar me Granitin, të cilët kanë edhe një djalë.

Por duhet theksuar se Mirsa mbetet ende e ëmbël dhe simpatike siç ka qenë gjithmonë. Më poshtë “Gazeta Blic”, ju sjellë disa imazhe të çiftit, për të parë nëse ka ndryshuar këngëtarja Kërqeli!?

 

12/03/2019 15:34

Humbi gjithë familjen nën rrënojat e tërmetit, Dorian Greku prej 2 muajsh ndodhej në Francë për azil