Showtime

Ku ia mbështet kokën gruaja Lutfi Hazirit?

01/02/2018 22:45
nga:E Sh

Lutfi Haziri e ka fituar edhe një mandat si Kryetar komunës së Gjilanit, pasi gjilananasit po vazhdojnë ta duan e ta mbështesin strategjinë dhe planin e tij për zhvillimin e komunës së tyre.

E, më shumë se krejt të tjerët, Luten e do gruaja e tij, Mirvetja, e cila është nëna e fëmijëve të tij dhe që së bashku e kanë ndërtuar një jetë të tërë.

Luta e Mirvetja po duken ende shumë mirë dhe sikur janë në ditët e para të lidhjes, madje nuk i kursejnë pozat gjithë dashuri e pasion, shkruan “Kosovarja”.

Të kujtomë që Mirvete Bajrami-Haziri, dikur këngëtare e njohur dhe e angazhuar, tani po punon më pak në këtë drejtim./Kosovarja.

 

08/31/2018 16:36

Njihuni me 24-vjeçaren, e cila është në gjendje të hajë donerin tre kilogramësh