Showtime

“Ku e ke hamshorin 60 vjeçar?”, Adelina Tahiri ia tregon vendin komentuesit!

11/09/2018 17:30
nga:L I

Janë të shumta komentet negative që Adelina Tahiri po merr në rrjete sociale kohëve të fundit, shkruan GazetaBlic.

E krejt kjo përshkak të martesës me biznesmenin maqedonas, me të cilin tani kanë dhe një fëmijë të quajtur Joni.

Në foto: Adelina Tahiri dhe Serjozha Markov

Ka dy ditë radhazi që këngëtarja po futet ‘live’ në Instagram, ku pyetjet po vërshojnë në drejtim të saj.

E njëra nga to, ka tërhequr edhe vëmendjen e Adelinës, e cila nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“I keni parë letërnjoftimin burrit tim që ja dini moshën”, tha këngëtarja./GazetaBlic