Showtime

Ku e ka planifikuar lindjen e vajzës, Jonida Vokshi?

04/07/2020 12:40
nga:N S

Prezantuesja dhe aktorja e njohur Jonida Vokshi, së shpejti do të bëhet nënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi, janë në pritje të një vajze dhe pikërisht për këtë ajo ka folur në një intervistë dhënë për Prive.

Jonida foli për emrin e vajzës si dhe për planifikimin e lindjes.

Për të tjera detaje, klikoni në videon e mëposhtme për të parë të plotë intervistën e plotë.

 

07/04/2020 22:30

Jonida Vokshi: Edhe kur shkoni për pazar vendosni maskën, për shëndetin tuaj!