Sporti

Kthehet Granit Xhaka, starton edhe Shkodran Mustafi – Arsenali lufton për Champions

04/15/2019 20:09
nga:Natyra

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit.

Watfordi dhe Arsenali do të përballen në “Vicarage Road” në kuadër të xhiros së 24 në Premierligë, raporton Gazeta Express.

Pas mungesës në disa ndeshje, kthehet Granit Xhaka, i cili ka lënë prapa lëndimin.

Nga minuta e parë e nis këtë ndeshje edhe Shkodran Mustafi.

Arsenali kërkon patjetër fitore për ta barazuar me pikë Chelsean në pozitën e katër, teksa ka edhe një ndeshje më pak të zhvilluar.

https://twitter.com/WatfordFC/status/1117850171524538382/photo/1

12/13/2019 22:47

Granit Xhaka me mesazh emocionues për gruan e tij