Lajme

Kryetari i nëndegës së LDK-së në Klinë kalon në AAK

09/12/2019 13:04
nga:Y I

Kryetar i nëndegës së LDK-së në Klinë Shemsedin Berisha ka kaluar në Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Këtë e ka bërë të ditur deputeti i AAK-së Daut Hradinaj .

“Shemsedin Berisha, intelektual dhe aktivist politik, deri më sot Kryetar i Nëndegës së LDK-së në Volljakë, Klinë, rrugëtimin politik ka vendosur ta vazhdojmë bashkë.
Koncepti 100% Kosovë është koncept fitues për forcimin e Kosovës.
Shemsedin, mirë se erdhe në shtëpinë tënde.DH”

Postimi i plotë: