Showtime

Kryeministri Ramush Haradinaj me shaka jep lajmin e madh, ai e Anita po bëhen sërish prindër?

12/03/2018 12:44
nga:N S

Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj., shkruan GazetaBlic.

Anita, është moderatore shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Rrallë herë i shohim së bashku në intervista si çift, kryeministrin Haradinaj me bashkëshorten e tij Anitën.

Por së fundi kane qenë të ftuar në emisionin ‘Xing me Ermali’, ku aty shpalosën shumëçka.

E në një moment, ata thanë se po presin edhe një fëmijë.

Por, pastaj ai e zbuloi se po bënte shaka dhe se nuk ishte e vërtetë.

Shikojeni videon për të parë momentin:

/GazetaBlic/ 

 

01/05/2020 14:08

Pas akuzave për sulm fizik, flet Anita Haradinaj për incidentin me qytetaren