Showtime

Kryeministri Haradinaj paska shije për muzikë, kjo është këngëtarja e preferuar e tij

02/18/2019 17:03
nga:Natyra

Elvana Gjata u rikthye në skenë dje, me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Këngëtarja performoi para shumë njerëzve në një koncert të organizuar nga Anita Haradinaj – bashkëshortja e Kryeministrit Ramush Haradinaj, të mbajtur në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës.

Pasi këndoi live, gjatë fjalimit të saj ndërmjet këngëve, Elvana zbuloi se ishte këngëtarja e preferuar e Kryeministrit dhe bashkëshortes së saj.

Para koncertit, Elvana Gjata dha një intervistë ekskluzive për Klan Kosovën të cilën ju mund ta shihni në videon e mëposhtme.

03/23/2019 11:30

Florenzi nuk po këndellet nga lëndimi, ja sa gjatë do të mungojë