Showtime

Kryeministri Haradinaj në dasmën e Hana Shehut, shkëlqen Anita (FOTO)

11/11/2017 21:33
nga:E Sh

Sonte moderatorja dhe modelja Hana Shehu, po e kurorëzon dashurinë me të fejuarin e saj, Shkumbin Nokën.

Dasmën çifti janë duke e bërë në Prishtinë, ndërsa kanë mbledhur shumë figura të çmuara të vendit.

Në dasmën e Hanës dhe Shkumbinit mysafirë janë edhe kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij Anitën, por edhe politikani Ilir Meta së bashku me bashkëshorten tij.

12/09/2018 12:34

Mënyra se si Edi Rama përshëndet kryeministrin Haradinaj do iu shkrijë së qeshuri!