Showtime

Kryeministri Haradinaj ndjek vetëm një njeri në ‘Instagram’, por a e keni idenë se kush është?

05/07/2019 13:54
nga:N S

Kryeministri Ramush Haradinaj ka një numër ndjekësish në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Ai është aktiv ku ndan postime të shumta sidomos në llogarinë e tij ‘Facebook‘.

Postime këto që kanë të bëjnë me jetën  e tij si politikan.

Përveç faqes së tij ‘Facebook‘, ai ka edhe ‘Instagram‘.

Kryeministri në ‘Instagram‘, numëron rreth 43 mijë ndjekës të cilët përcjellin postimet e  tij. Por është interesante se prej këtyre 43 mijë ndjekësve Ramush Haradinaj ndjek vetëm një njeri.

Dhe natyrshëm jeni të interesuar ta zbuloni, epo kryeministri i vendit e ndjek vetëm bashkëshorten e tij, pra Anitën.

Shikoni numrin e ndjekësve të tij, dhe prej 43 mijë njerëzve ai ndjek vetëm gruan e tij.

/GazetaBlic/

07/31/2020 07:35

Haradinaj: Kurban Bajrami është vërtetim i harmonisë e bashkëjetesës sonë fetare