Sporti

Kroacia afër finales, shënon Mario Mandzukic

07/11/2018 22:25
nga:Y.K

Kroacia ka shënuar golin e epërsisë përballë Anglisë në gjysmëfinale të Kampionatit botëror

Mario Mandzukic, është ai i cili ka realizuar për 2-1, në minutën e 108, të takimit shkruan Gazeta Blic

02/22/2019 11:04

PDK anëtarësohet në Aleancën e Konservatorëve dhe Reformistëve të Evropës