Showtime

Kourtney Kardashian nga Costa Rica, tregon fizikun perfekt në bikine

07/02/2020 11:38
nga:N S

Kourtney Kardashian, ka treguar linjat e saj trupore në bikine.

‘Mos me thirr mua, do të therras unë ty’, ka shkruar në imazhet e publikuara teksa mban në dorë një telefon, shkruan portali GazetaBlic.

Me bikine shumëngjyrëshe, Kourtney ekspzoi fizikun e përsosur. Në Instagram, ka publikuar fotografitë duke treguar edhe lokacionin e cila gjendet në Costa Rica.

View this post on Instagram

Don’t call me, I’ll call you. 📸: @splashnews

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Si pothuajse në çdo postim edhe në këtë i vërshuan pëlqimet dhe komentet.

/GazetaBlic/

05/31/2020 12:47

Transformimet e femrave Kardashian/Jenner- Flet mjeku i kirurgjisë plastike për ndërhyrjet që ato kanë bërë