Lajme

Kosovari mban në shpinë 20 thasë me çimento

08/10/2018 08:57
nga:Q F

Bujar Muli, i cili njihet edhe me nofken si “Herkulesi shqiptar”, ka sfiduar përsëri veten, në një provë me të cilën dëshmon fuqinë e tij pothuajse mbinatyrore

Herkulesi shqiptar ka arritur të mbajë në shpinë hiç më pak se 1000kg, thasë të mbushur me cimento shkruan GazetaBlic.

20 thasë cimento, janë peshuar mbi trupin e tij, duke treguar edhe njëherë se ai i ka marrë seriozisht sfidat e rënda.

Shikojeni videon më poshtë.

/GazetaBlic./

Duke I mbajt 1000kg ne shpin ☝️☝️☝️☝️Më mjafton mua All-llahu; s'ka të adhuruar tjetër përveç Tij. Tek Ai jam mbështetur dhe Ai është Zoti i Arshit të Madh " ☝☝☝☝☝💪💪💪💪💪

Publiée par Bujar Muli sur Mercredi 8 août 2018