Sporti

Kosova U17 gati për ELITE ROUND

12/20/2018 15:01
nga:M K

Kosova U17 ka kohë që ka mësuar kundërshtarët për fazën e njohur si ELITE ROUND.

Djelmoshat e Besnik Kollarit do të përballen edhe me kombëtaren numër një në Evropë për këtë gjeneratë, Spanjën, shkruan GazetaBlic.

Edhe pse do të jetë vështirë për ‘verdhë e kaltërit’, tashmë muaji Mars po afrohet dhe pritet një përgatitje e djelmoshave tanë, e për të cilët shpresojmë se do të na bëjnë krenar duke u kualifikuar tutje.

/GazetaBlic/

01/23/2019 17:40

Demhasaj: Taksa do të hiqet ndaj Serbisë, ky do të jetë efekti i saj për vendin. Marrëveshja nga dialogu e çon vendin në zgjedhje!