Sporti

Kosova do ta fitojë ndeshjen kundër Letonisë, shprehet ky futbollist i Përfaqësueses së Kosovës

11/12/2017 15:40
nga:A. R.

Bernard Berisha ,mesfushori i përfaqësueses së Kosovës,  është shumë optimist se Kosova do të marrë rezultat pozitiv në miqësoren ndaj Letonisë.

Kosova dhe Letonia do të përballen nesër në mbrëmje nga ora 19:30 në stadiumin olimpik “Adem Jashari”, në Mitrovicë.

Berisha beson që përfaqësuesja jonë është e gatshme për sfidën me Letoninë. Ai shpreson që stadiumi do të jetë i mbushur me tifozë dhe se atmosfera nuk do të mungojë.

09/23/2020 09:27

Bernard Berisha në formacionin e javës në Rusi