Sporti

Kosova në EURO 2020? Kështu mund t’i blini biletat për t’i shikuar ndeshjet e ‘Dardanëve’ në rast kualifikimi

03/04/2020 19:53
nga:M K

Kosova luan në gjysmëfinale të Ligës së Kombeve dhe mban gjallë shpresat për një kualifikim të mundshëm në EURO2020.

Përderisa ndeshjet e Marsit tashmë janë afruar, shtëpia numër një e futbollit evropian tashmë ka zbuluar edhe sistemin shitës të biletave, shkruan GazetaBlic.

Ato do të dalin në shitje nga data 2 Prill 2020, kurse duhet me patjetër të regjistroheni fillimisht, për të pasur çasje më pastaj.

Ka qenë FFK’ja që të njëjtin njoftim e ka publikuar edhe në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook”.

Më poshtë të gjitha të dhënat e nevojshme.

Vini re!Shitja e biletave për EURO2020 do të fillojë më datë 2 prill 2020!Si mund të blini një biletë për ndeshjet e…

Publiée par Federata e Futbollit e Kosovës – Football Federation of Kosova sur Mercredi 4 mars 2020

/GazetaBlic/

03/31/2020 09:44

Kosova rrezikon të humbë rreth 200 milionë euro