Showtime

Koronavirusi ia prishi Bleros befasinë për Afronën

03/15/2020 14:28
nga:N S

Këngëtari Blero Muharremi ka folur lidhur me panikun që po shkaktohet për shkak të koronavirusit.

Gjatë një interviste për “1 kafe prej shpisë”, ai ka treguar se po vazhdon jetën normalisht dhe ka sugjeruar të gjithë që ta largojnë panikun.

Duke qenë se gruaja e tij jeton në Zvicër tani për tani ata mund të flasin vetëm nëpërmjet rrjetit dhe madje Blero e kishte pasur një befasi për Afronën mirëpo u prish për shkak të gjendjes momentale.

08/18/2020 18:15

Blero publikon një moment intim me Afronën