Showtime

Korab Shaqiri ‘tradhëton’ Ilirin, është kopja e nënës së tij (Foto)

09/04/2017 23:30
nga:M H

Korabi shpesheherë poston fotografi me familjen e tij. Dashruinë dhe respektin që ka ndaj raporteve familjare nuk heziton t’i ndajë edhe me fansat, përcjell ORAinfo.

 

Nëna është ajo që gjithmonë meriton respektin më të madh tek Korabi. Ai ka postuar një foto me të që ia shpreh dashurinë që kapër të.

Por, një detaj që nuk mund të kalojë pa u vërejtur është ngjashmëria e madhe që ka me të.
Lirisht mund të thuhet që ai është kopja e saj dhe nuk ka marrë asnjë tipar nga Iliri.

07/20/2018 12:56

Era Istrefi shumë e zhveshur në takimin me Presidentin Thaçi