Lajme

Komunat që nesër bora do t’i zbardhë!

01/13/2018 18:29
nga:F.B

E diela në mbrëmje pritet të sjellë reshje bore në zonat mbi 700 m nga niveli i detit. “Meteoalb” ka publikuar edhe hartën e reshjeve të borës.

03/22/2018 19:42

Sonte sërish borë dhe acar. Ja kur do të “mbërrijë” pranvera në Kosovë