Lajme

Komuna e Prishtinës ka një njoftim të rëndësishëm për qytetarët që lëvizin në rrugën “Nazim Gafurri”

12/09/2019 09:22
nga:B. D

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se Rruga “Nazim Gafurri” sot është e mbyllur për qarkullim të automjeteve për shkak të punimeve të asfaltimit, shkruan GazetaBlic.

Më tej njoftohet se stacioni i fundit i linjës numër 4 të Trafikut Urban sot do të jetë në rrugën “UÇK” përballë ndërtesës së vjetër të Komunës.

Komuna ka falënderuar qytetarët për mirëkuptim dhe kërkohet që ta planifikojnë qarkullimin e tyre bazuar në këtë informatë.

Rruga "Nazim Gafurri" sot është e mbyllur për qarkullim të automjeteve për shkak të punimeve të asfaltimit. Stacioni i…

Publiée par Komuna e Prishtinës sur Lundi 9 décembre 2019

07/31/2020 19:37

Zyrtare: Konfirmohet largimi i parë nga Prishtina