Lajme

Komisioni për Zhvillim Ekonomik viziton disa institucione të vendit

07/18/2019 07:06
nga:Gazeta Blic

Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal i Kuvendit të Kosovës, sot do të realizojë vizitë pune në disa institucione.

Agjenda e vizitave: Në Autoritetin e Aviacionit Civil – AAC në ora, 10:00.

Në Agjencinë për Shërbimet e Navigacionit Ajror – ASHNA në ora, 11:15. Në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”, të Prishtinës- ANP në ora, 13:00.