Lajme

Komisioni për punë të jashtme shqyrton të hënën demarkacionin me Malin e Zi

01/12/2018 10:20
nga:F.B

Kuvendi i Kosovës ka njoftuar se të hënën fillon sesionin e ri me mbledhjen e komisionit për punë të jashtme, diasporë dhe investime strategjike, ku do të shqyrtohet projektligji për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi.

Takimi do të mbahet në ora 9:30, në sallën S-1.

01/16/2018 21:37

Bozohoviç liderëve të Kosovës: Nëse nuk na mbroni, kriminelët në veri do të na vrasin si qentë